| tibisor79 a întrebat:

Cum imi pot debloca telefonul? si-a bagat copilul mana prin telefon si acum am parolate toate fisierele. cum pot sa il deblochez? mersi

3 răspunsuri:
| GiovannyGrandiossu a răspuns:

O metoda simpla e sa-i scoti bateria cateva ore si sa incerci apoi cu parola standard in cazul in care iti mai cere.

NOname
| NOname a răspuns:

De la distanta imi este greu sa te ajut. Te-as sfatui sa mergi dimineata la orice reprezentanta gen "Orange", "Vodafon" sau la un magazin de telefoane mobile, acolo vei putea sa primesti un ajutor adecvat. Bafta!winking

| kytty a răspuns:

Bunahappy

cel mai bine e sa mergi la un centru specializathappy