| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi pun cod cand intru in meniu la un nokia x3 multumesc:X:X:X:

4 răspunsuri:
| fanJBfan a răspuns:

Dai la setari... la securitate... si neaparat gasesti acolo si pentru mesaje apeluri etcwinking by3

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am aflatwinking... si nu e asa e meniu > setari > setari telefon > setari blocare taste > cod blocare taste > bagi codul (12345 cel din fabrica) il mai scrii o data si ii dai activare > dati pe tasta de oprit apelul > blocati tastatura > Deblocati tastatura si ce observati va cere cod asa puteti sa va protejati datelewinking imi dau mie singur fundalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nujtu Frate si am vrut sa fac sa pun cod la inbox da u pot daaca ai resuit zi-mi si mie mersi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La imbox nu merge numa la taste la Nokia... daca ai Samsung poti sa iti pui la ce doresti u parola chiar si la agendabig grin de exemplubig grin