| GameMaster23 a întrebat:

Salut, am un Nokia x6 si am aplicat o tema, dar acum nu mai pot intra in meniu, imi apare ecranu negru cand intru in meniu, iar daca mai apas odata mi-se intoarce la "desktop".
Ce sa fac?
Dau funda iar restul voturii!

Răspuns Câştigător
| Tzuna a răspuns:

Pe ecran numeri poti sa scrii. asa ca scrie *#7380# sau *#7370# sau *#7780#, astea sunt coduri pentru restabilirea softului din fabrica, are el memorat in memoria luihappy si daca cere cod de siguranta atunci introduci 12345. daca nici asa nu merge, atunci oprestel si apesi butonul de sunat(acel verde), butonul de inchis(acel rosu) si butonul de la camera, le ti toate trei apasate deodata si in acel timp pornesti telefonul de la butonul de sus, dar inca ti butoanele apasate pana cand iti apare Nokia si va scrie ca setarile vor fi stabilite, atunci le poti da drumu. Mentionez! trebuie sa le ti toate apasate, nu pe randhappy

Bafta!

1 răspuns:
| ozn2012 a răspuns:

Daca ai instalat tema pe card, scoate cardul si formateaza-l in calculator sau in alt telefon happy
Daca ai instalat tema in telefon, reseteaza telefonul cu codul *#7780# dupa care iti va cere codul de siguranta. Bafta.