| legendarul a întrebat:

Cum inchid o aplicatie pe iphone 4?

5 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Daca te referi la faptul ca ai instalat o aplicatie si vrei sa o stergi iti spun eu cum sa faci.Tii degetul apasat pe aplicatia care vrei sa o stergi mult pana iti apar toate iconitzele de pe iphone cu x rosu in dreapta sus, si-apoi pur si simplu o setezi si-o stergi.

| ndc a răspuns:

Toata ideea multitaskingului pe iOS era ca nu trebuie sa inchizi aplicatii vreodata.
Daca tii neaparat, apasa pe butonul Home pana apare un fel de dock jos. De acolo poti sa treci intre aplicatii sau sa le inchizi (nu mai stiu exact cum, probabil la fel cum stergi aplicatii).

| FireworkMVz a răspuns:

Depinde la ce te referi. Daca vrei sa iesi din aplicatie apesi odata pe butonul din mijloc. Ea ruleaza in fundal Daca vrei sa o opresti de tot apesi de doua ori repede pe butonul din mijloc si la aplicatie in colt este un mic x. Apesi acolo si se inchide.

| Ionescu_Andreea_1991 a răspuns:

Cum inchid aplicatiile din cydia? si installous?

| Frincu_Daniel_2000 a răspuns:

Apeși pe butonul home