| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti creezi un sait web?:o adresa web?

2 răspunsuri:
| ♥Anto* a răspuns:

Http://www.ecursuri.ro/cursuri/html-pe-intelesul-tuturor.php
intra aici.cu ajutorul acestor lectii eu am putut realiza o pag web.

| vernon1001 a răspuns:

Salut! Nu-i chiar simplu sa construiesti un website prin metodele traditionale. Cea mai simpla metoda este sa-ti faci un blog cu wordpress. Daca vrei un blog care sa nu te coste sa-l gazduiesti, poti sa-ti faci unul pe www.wordpress.com. Daca vrei un blog personalizat vei fi nevoit sa pui cateva zeci de dolari si-l poti face cu www.wordpress.org. Ideea este ca wordpress este cea mai simpla cale sa-ti faci prezenta simtita pe internet. Daca vrei mai multe detalii viziteaza http://comertulelectronic.com