| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti faci cont de YouTube?

Răspuns Câştigător
| dalea a răspuns:

Trebuie sa ai o adresa de e-mail valida, iti alegi o parola si un nume de user intri la signup creare cont nou si gata.

131 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intrati pe http://faby-fabyan.blogspot.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi cere un cod la sfarsit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum imi fac si eu cont pe youtube

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mnee? YOUTUBE a varzica murata in Polonia inseamna laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau un cont pa yutube

Răspuns utilizator avertizat
| MeritiUnOs a răspuns:

Sorry. Based on the information you have submitted to us, you are ineligible to register for YouTube.com. De ce asta?

| cristisp a răspuns:

Scrie in dreapta sus Creati-va cont sau Create Acount si completezi telefonul.

| LiviuRo93 a răspuns:

Care are playstation2 si god of war 2?

| Thedrakk a răspuns:

Simplu
te inregistrezi si gata.
daca vrei sa ma mai intrebi ceva spune
ok?
happy

| jennita a răspuns:

Cum iti faci cont de youtube

| skateru a răspuns:

Ma cand imi cere id de mess pot sa oun un id care nu exista?

| alexutzu1999 a răspuns:

Stiu eu o cale mai simpla si pare a fi cam ciudat.scrie pe youtube rihanna S & M si dai acolo pe video si e interzis copiilor sub 18 ani asa ca trebuie sa-ti faci cont si vezi ca scrie acolo si ai doua obtiuni sa te coenctezi si sa-ti faci cont apesi sa-ti faci cont si trebuie sa bagi adresa de mail un nume data nasteri etc. fa asa si multa bafta

| rebeca_3737 a răspuns:

Da credeti ca asa usor e ca in povesti

| maida a răspuns:

Voi afla

| breatheair82 a răspuns:

Ana pacurai

| breatheair82 a răspuns:

Cont

| mariangeococo a răspuns:

Marianlautaru2010

| madalin_8703 a răspuns:

Cf cu sa fac un cont pe yotube:S:S::S

| alex_5580 a răspuns:

Salut

| anackin a răspuns:

Treubuie sa scrii acolo ce iti cere numele altele adresa ta deemalil de exemplu anackin_2010@yahoo.com este obligatoriu sa scrieti @yahoo.com si dati finsh a new account si e gata si publicati ce videoclipuri vreti sau tutorialewinking

| serbanescuandreea2002 a răspuns:

Cum iti faci cont you-tube?

| buzicovidiu a răspuns:

Creare cont

| antonamol a răspuns:

Vreau si eu cont pe y tubeeeeeeeeeeeeee sa o pun pe fetita meaaaaaaaa hahah

| andreithe42jmecher a răspuns:

Eu vreau un cont pe youtube eu stiu si trebuie sa ai sub 13 sau 18 ani petru a avea o

| Iordanescu_David_1997 a răspuns:

Trebuiesa faci trebare asta lucraraie cum faci cont de you tube am treaba la voi ionumesc david iordanescustefan fogarasi din socolar

| anca_8710 a răspuns:

Cum faci cont pe you tube