| DanJr993 a întrebat:

Cum ma deconectez de pe contul de la eMAG?

Răspuns Câştigător
| teeqeela a răspuns:

Chiar dupa nume (stanga sus pe ecran langa logoul eMAG)

5 răspunsuri:
| IonutAxi a răspuns:

La mine scrie undeva Log Out ..Nu stiu poate la tine nu iti apare asa..Succes

| DanJr993 explică (pentru IonutAxi):

Unde iti apare?

| SubZer07 a răspuns:

Dai click deconecteazahee hee

| ga18 a răspuns:

Dai pe cerculetul contul meu si apar mai multe optiuni, este ultima de jos'log out' care nu prea apare nu incape de marimea scrisului.Tii ctrl -, mixorezi un pic si apare ''log out''!

| Mitrenca_Costa_1974 a răspuns:

Dai pe cerculetul contul meu si apar mai multe optiuni, este ultima de jos'log out' care nu prea apare nu incape de marimea scrisului.Tii ctrl -, mixorezi un pic si apare ''log out''!
Doamne ce nebunie, sa cauti butonul de iesire si sa nu il gasesti.
La desktop ma refer(eMAG, eMAG ce-mi faci tu mie!)