| EmilTraian95 a întrebat:

Cum poate stii aplicatia aceea bongo acele informatii despre tine? Este posibil sa fie fake totul?

2 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Clar e fake, tot ceea ce vezi tu la youtuberi nu este decat reclama happy si "bongo stie despre ei anumite lucruri" doar pentru ca sunt platiti sa promoveze aplicatia.

| RoCkKiD a răspuns:

Da e fake, foloseste acelasi principiu ca si clarvazatoarele. Spune niste chestii atat de generale incat e o sansa destul de mare sa le poti conecta cu ceva din viata ta. Gen "in curand o sa iti gasesti dragoste", in curand e o chestie ambigua, poate fi oricand si statistic vorbind la un momentdat o sa gastie pe cineva si daca esti destul de fraier poat chiar o sa crezi ca ai gasit-o si ai ratat-o.

Nu da bani pe ea.