| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot afla parola de e-mail daca am uitat-o? Dau funda

11 răspunsuri:
| eSseKer22 a răspuns:

Ce e-mail? google yahoo

| Freya1 a răspuns (pentru eSseKer22):

Yahoo

| eSseKer22 a răspuns:

Intra pe www.mail.yahoo.com vezi in stanga unde scrii numele ai > Trouble signing in? < dai click pe el >scrii adresa de email care vrei sa recuperezi parola Do you have access to this email?

idtaudemess@yahoo.com Edit
We will send you an Account Key to verify you're the owner of this email to get you signed in.
Yes, send me an Account Key

Mai departe te intreaba daca ai acces sa unu la el aici depinde de tine alege o optiune de acolo. and VOILA

| JustStitch a răspuns:

Intri pe yahoo si dai la "Mi-am uitat parola "si apoi te pune sa o schimbi dar trebuie sa faci ce iti zice darve simplu

suntserios
| suntserios a răspuns:

Folosesti functia Forgot Password

| Adiav a răspuns:

Pe pagina unde poti sa te conectezi la mail ai posibilitatea sa accesezi Forgot Password, si de acolo ai posibilitatea sa-ti modifici parola...dar sunt mai multi pasi si metode....depinde daca ti-ai setat si alta adresa de mail pentru recuperare..sau daca ti-ai pus ceva intrebari de securitate in momentul recuperarii.

| Freya1 a răspuns (pentru Adiav):

Mi-am pus intrebari de securitate dar nu imi da decat numarul sa imi trimita sms dar eu nu mai am numarul acela

| Adiav a răspuns (pentru Freya1):

Ii mai complicat de recuperat daca nu mai ai numarul..Nu poti cumva sa selectezi verificarea contului prin alta adresa de mail sau alt numar?

| Freya1 a răspuns (pentru Adiav):

Nu imi da nimic doar numarul si atat dar eu stiu sigur ca mi-am pus si intrebari de securitate

| Popa_Georgiana_1984 a răspuns:

Am uitat parola