| bunjy a întrebat:

Cum pot baga filme pe iphone? gratis ce program imi trebuie?

4 răspunsuri:
| ErrorFound a răspuns:

Iti trebuie iTunes. Este singurul program legal cu care poti opera un iPhone, un iPod sau o tableta de la Apple.
Poti sa cumperi filme de pe store sau sa le iei de pe net, de unde vrei tu, in format bs player, media player, mp3 sau m4...in fine, ce vrei tu, si sa le bagi pe iPhone cu ajutorul iTunes-ului.

| ErrorFound a răspuns:

Daca ai nevoie de ajutor in operarea lui trimite-mi un mesaj. Si eu sunt client Apple.

| Mox112 a răspuns:

Nu este singurul program!
uite intri in app store si scrii youtube downloader si iti iei unu de acolo si dupa descarci

| Pusnei_Beny_1990 a răspuns:

Cum pot bagă filme pe iphone