| Ezic a întrebat:

Cum pot descarca o poza de pe google ca atunci cand dau clik dreapta nu imi apare optiune sa o descarc si cum pot seta marimea unui text atunci cand il scot la imprimanta

Răspuns Câştigător
| Benyamin173 a răspuns:

Ce imprimanta ai? Daca imprimanta permite conectarea la telefon poti sa descarci imaginile si sa le tragi direct de pe telefon, eu asa fac si este mai simplu

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca o poza este protejata la copiere, iti ramane varianta de full screen si screenshot.
Daca vrei sa modifici marimea unui text, atunci trebuie sa maresti font-ul.

| Ezic explică (pentru Benyamin173):

Un Canon MG3600