| Ioanna1235 a întrebat:

Cum pot dezinstala chromium? am cautat si tutoriale pe Youtube dar nu merge niciunul

3 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

In mod normal ar trebui sa apara la,, Add or remove programs" in lista, de unde tu ii dai uninstall.

Daca programul este portabil, pur si simplu stergi folderul in care este instalat ( sau uneori in acel folder e un uninstall.exe )

| Ioanna1235 explică (pentru PainTech):

Am incercat. Imi spune ca ii trebuie aprobarea pc-ului sau ca e programul deschis sau nu se poate instala

| PainTech a răspuns (pentru Ioanna1235):

Intri in TaskManager si opresti procesul respectiv ( chronium.exe sau ceva asemanator) :
-Click dreapta pe start
-Task Manager
-Cauti proces
-Click dreapta pe proces
-End Task

Apoi teoretic poti dezinstala linistit.