| Reek54 a întrebat:

Cum pot face bani cu NeoBux?, poate cineva sa'mi explice detaliat?

3 răspunsuri:
| Meteor a răspuns:

Depinde cat de detaliat...iti trebuie un cont in banca si mult timp liber,adica sa stai in fata calculatorului zi de zi dand click pe diverse site-uri,iar intr-o luna poate poate strangi un dolar din toata munca depusa, parerea mea e sa nu incerci, acu' depinde de tine...

| balintsebastian a răspuns:

Iti pot spune eu...iti trebuie un cont si ca sa faci unul ai nevoie de cineva care are cont sa dea bani ca sa te lase sa te inregistrezi, dupa ce te-ai inregistrat in pagina ta apar cateva casute cu stelute dai click pe ea si iti apare o bulina rosie, dai clic si pe ea si te duce la un site in care deasupra iti apare o bara de incarcare, astepti sa se incarce si primesti 0, 1 sau 0, 01 $, cand ai facut 3$ sau mai multi dolari poti sa ii transferi pe cardul tau... sper ca te-am ajutat

| Vali_Grecu_1994 a răspuns:

Http://ponturineobux.weebly.com/ inscrie-te pe link-ul meu. ma ajuti si pe mine... citeste site-ul pas cu pas... intra pe mail-ul de acolo si iti explic eu care-i treaba