| jony01 a întrebat:

Care este chestia cu neobux se poate face bani curati din asa ceva? funda!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea: pierdere de timp. Am incercat si eu candva pe site-uri de genul PTC(pay to click), si am incercat pe mai multe. Eu spun ca nu are rost sa incerci. Doar pierzi timpul. Eu cand am ajuns la suma de retragere minima, adica 2 dolari, nu aveam nicaieri optiunea de retragere a sumei, si mi-am dat seama ca e fake. Multi spun ca mine. Mai cauta si pe google alte pareri. Incearca daca vrei, eu ti-am spus doar parerea mea.

Răspuns utilizator avertizat
| Vali_Grecu_1994 a răspuns:

Se pot face bani curati... dar si multi. depinde cata rabdare ai. nu poti sa te imbogatesti oricum intr-o luna. sau 2 ...http://ponturineobux.weebly.com/ detalii aici. inregistreaza-te pentru a fi referalul meu. si citeste site-ul

| Kr1ptoN a răspuns:

Uite aici http://imgdollar.com/free256.html si incearca 1 zi si vezi ca deja o sa faci bani, ideea site-ului este diferita fata de celelalte si este destul de originala, adica pui poze, altii dau click si vin banii. Daca te intereseaza lasa coment sau ceva si pun si dovada de plata.