| AgainMe a întrebat:

Cum pot face profilul de la facebook privat de tot [sa nu se mai vada ni macar prietenii]?

Răspuns Câştigător
| alinutza83 a răspuns:

Sterge de tot contul, sau nu completa toate datele! Sau trimite o cerere la facebook pentru lua in calcul si situatia in care nu doresti ca anumite informatii despre tine sa fie distribuite nici macar prietenilor. Din cate stiu eu in prezent pe nicio retea sociala nu exista o astfel de posibilitate de a face profilul total privat...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimiti o cerere la facebook si vezi rezultatul dar eu de cand sunt pe facecbook nu am intalnit nici o data o situatie ca asta...