| KittyKa a întrebat:

Cine stie cum pot sa-mi pun profilul de facebook pe privat? adica numai prietenii sa poata sa-mi vada profilul? Funda mare! big grin

Răspuns Câştigător
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Eu stiu cum sa faci doar fotografiile sa le vada doar prieteni.Dai pe o fotografie si sub ea in drepta scrie Album si data in care l-ai facut si mai jos la distribuit la schmbi acolo pe ce vrei tu (sa o vada prieteni numai tu etc vezi ca asta trebuie al toate pozele.La informati dai click pe editare profil si dupa ce tia aparut acolo oras actula... dai click pe globul ala care are langa el o sageata si schimbi cum vrei tu.Bafta