| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot lasa in comentariu semne,emoticoane dinacelea care merg doar in chat? Inimile alea colorate,mana cu muschi,fata cu inimi in loc de ochi,ala care rade cu lacrimi,etc, sper ca intelegeti despre ce vorbesclaughing) p.s. Am un S3

6 răspunsuri:
| CeVorbestiMa a răspuns:

Te uiti pe messenger de exemplu..si vezi care este "codul" pentru ele (ex: happy=fata zambitoare..."happy" este "codul") si pui codul in comentariu

| CeVorbestiMa a răspuns:

Sau te uiti pe internet dupa "cod"

| Mh_Andreea_1992 a răspuns:

Buna. Eu am un Nokia lumia 520 si emoticoanele astea le am de la telefon. E imposibil sa nu le ai si tu.

| Suntfataboss a răspuns (pentru Mh_Andreea_1992):

Nu te mai da mare

| Suntfataboss a răspuns (pentru Mh_Andreea_1992):

Pai la comentariu pentru o poza trebuie sa dai pe tastatura si acolo sub tasta de stergi litere apare o sagetuta(pentru a scrie sub acea propozitie ca un dialog) ti apasat pe sageata aia si iti apare un emoticon fara sa iei degetul de pe ecran tragi degetul(adica fara al lua de pe ecranl telefonului tragi degetul pe acel emoticon), apoi iei degetul de pe ecran si o sa iti apara acolo emoticoane de exemplu "forta, inimioare colorate, pumn"...
Daca vrei pe messenger/chat unde trimiti mesajul apar acolo 4 fete zambitoare si dai acolo si ai emoticoane.
Sper ca te-am ajutat!