| HellRazor a întrebat:

Cum pot marii viteza la net cunoaste cineva vreun truc pentru clicknet?

5 răspunsuri:
| andreyusnice a răspuns:

Nu exista vreun truc.Sunt multe programe care zic ca maresc viteza dar ele o incetinesc.

| romaniaaa a răspuns:

Stiu eu un trecu, deci trebuie sa te imbraci frumos, sa te spli, sa iti faci papucii cu crema, chemi un taxi, pana vine raspunzi la cateva intrebari de pe TPU, cand vine te urci frumusel in el si spui sa te duca la sediul romtelecom, acolo o rogi frumos pe domana de acolo sa-ti mareasca viteza in schimbul unor bani desigur,. sper ca ti-am fost destul de concret:d o zi buna

| GabiArian22 a răspuns:

Daca vrei sa micsorezi viteza incearca unele dintre acele faimoase programe dar de marit... vorbesti cu cei de la clicknet si maresti abonamentu dar si costurile

| Sin a răspuns:

Nu exista asa ceva.

| VisualBasicExpert a răspuns:

Http://www.crystalidea.com/speedyfox trebuie să inchizi firefoxu cand folosesti programu speedyfox.il folosesti o data pe saptamana. funda?