| DarkShina5566 a întrebat:

Cum pot pune parola la un laptop cu Windows 7?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in Start ->in Run scrie -> syskey -> in fereastra care se deschide da click pe Update ->scrie parola -> bifeaza prima optiune -> Password startup si... Enjoy!
Sau parola pe UAC -> Start> control panel> user accounts> selectezi contul tau > create a password.
Sau din BIOS la meniul Password.
Vezi sa nu o uiti!

| Andreea0612 a răspuns:

Start->este o casuta mica in stanga sus, dai clik pe ea->iti apare o fereastra numita "conturi utilizator" si acolo ai "pune o parola" sau ceva de genu, te descurci tu mai incolo