| CristianaCris a întrebat:

Cum pun parolă la laptop? :* (Am windows 7)

Răspuns Câştigător
| Gizăz a răspuns:

Start > Control Panel > User Accounts and Family Safety (sau User Accounts dacă îţi apare doar atât) > Create a password

3 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Dacă nu te descurci aşa, mai e o variantă. Start > la Search scrii cmd şi-ţi va apărea în meniu. Click dreapta pe cmd > run as administrator. O să-ţi apară o fereastră neagră. Scrii net user ca să vezi cum se numeşte calculatorul. Probabil are numele tău. După net user urmat de acel nume şi parola pe care o vrei. Dai enter şi gata.

| Foxglove13 a răspuns:

Control Pannel->User Accounts->Change your password si de-aici te descurci tuwinking
Scri parola si.dai save.