| Myr3ll1994 a întrebat:

Cum pot sa joc fifa 2008 cu un prieten prin direct ip?

Răspuns Câştigător
| alissya a răspuns:

Ii ceri ip, intri in Fifa mergi la game mod, de acolo mergi la multiplayer acolo dai direct ip, iar acolo ai niste optiuni : dai NEW iti pui un nume si bagi ip-ul colegului. Dai enter, apoi dai click pe profilul ce l-ai creat apoi dai connect, dar inainte sa dai connect trebuie sa dea prietenul cu care joci HOST. daca nu stii trim un mesaj cu id-ul si iti explic mai pe indelete!
Enjoywinking

9 răspunsuri:
| alexandru04 a răspuns:

Pai intrati in fifa 08 apoi da-ti pe games mode->multiplayer->direct ip->apoi unul din voi ii da ip-ul celuilalt. iar cel da da ip-ul da host iar cel ce scrie ip=ul da click pe el si connect si merge

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Tu ii ceri ip lui te duci la new scrie numele lui ip si iti ramane acolo toata viata unu da connect si unu host

| costy8888 a răspuns:

Ce ip trebuie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin ip direct laughing

| Prodan_Vladutz_1994 a răspuns:

Da numele de unde il luam
?

| eduardcool89 a răspuns (pentru alissya):

Edyfairplay_rko@yahoo.com adauga-ma repede te rog

| costelinho a răspuns:

Cine imi da si mie id lui si vrea sa ma ajute cu fifa ca nu stiu va multumesc

| StalpuL a răspuns:

Da

| ALEX22THEBEST a răspuns (pentru costelinho):

Cine joacă FIFA 2008 FĂRĂ LIGA 1 să intre pe ID-UL: alex22_thebest sau SKYPE: alex22thebest

Multumesc.