| Cathy_5203 a întrebat:

Cum pot sa scot pe cineva din lista de prieteni de pe Facebook?

Răspuns Câştigător
| nikol a răspuns:

Te duci pe profilul lui si jos in stanga scrie scoate-l din lista de prieteni dai acolo si gata nu il mai ai in lista

4 răspunsuri:
| ElShaarawy a răspuns:

Deci dai la prieteni si este un X mic in drepta, apesi pe cel din dreptul numelui care vrei sa il scoti.

| k4dd1 a răspuns:

Contul meu. Editeaza Prietenii

| ingeraspazitor97 a răspuns:

Intri pe profilul respectiv si in stanga colt, jos scrie scoate din lista de prieteni. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la profilul lui, trage de bara in jos iar in stanga sub poza lui e unfriend sau scoate din lista de prieteni.