| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa scriu note de subsol la o lucrare si sa imi vina in ordinea paginilor? Cand scriu imi editeaza pe aceeasi pagina acelasi lucru si nu vreau asa! Cum fac sa scriu notele de subsol diferit in ordinea paginilor, precizez faptul ca am word 2007?

3 răspunsuri:
| AndreeaWildVine a răspuns:

Scrii ce vrei apoi apesi sus la liniile alea incat sa fie pe centru si scrii ca sa fie mai mumos
-1-

| AndreeaWildVine a răspuns:

Scrii ce vrei apoi apesi sus la liniile alea incat sa fie pe centru si scrii ca sa fie mai mumoz
-1-

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

nbkvhgvfjkjhv