| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa vad un hi5 daca are profilul? E n-am cont hi5, dar vreau sa vad hi5-ul cuiva care are private profile (doar prietenii pot vedea hi5). Nu exista vreo posibilitate sa vad hi5ul? Va rog ajutati-ma.

14 răspunsuri:
| GiuliaTamas a răspuns:

Ba da exista, dar trebuie sa iti faci cont si sa-l adugi pe persoana la adaugare prietenhappy

| Seline a răspuns:

Poti sa-l vezi de pe contul unei prietene/prieten care il/o are in lista de prieteni.Roaga-o/Roaga-l sa-ti dea adresa de mail si parola...

| wanda a răspuns:

Nu nu exista pentru ca daca ar exista nu ar mai fi "private profile".
Dar e foarte usor sa iti faci cont si poti sa nu bagi poze daca nu vrei si iti va fi mai usorwinking

Ada:*

| UndercoverGirl_1581 a răspuns:

Ori intri de pe contul cuiva care deja este in lista persoanei ori iti faci tu un cont si ii trimiti cerere de prietenie si sa speram ca ti-o acceptawinking. Altfel n-ai cumbig grin

| emasweetgirl a răspuns:

Trebuie mai intai sa iti faci tu un cont hi5 si sa adaugi acea persoana la prieteni. Daca acea persoana iti da accept la solicitarea ta de prietenie vei putea sa-i vezi profilulhappy
Sau daca nu, daca ai vreo colega/coleg care ii are in lista lui/ei de prieteni vei putea sa-i vezi pozele.
Altfel nu ai cum.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eram in aceasta cautare...pana cand la un moment dat aceea persoana m-a adaugat ca prieten si am putut sa il vadwinking. Nu stiu sigur inca daca poti sau nu sa vezi pozele daca profilul e privat, insa poti sa ii ceri cateva poze sau iti faci hi5(e foarte simplu)fara sa pui poze pe el asa cum au mai zis cei de mai sus si il adaugi ca prieten, oricum succes:*

Alte răspunsuri
| SkyNetMaster a răspuns:

Profil privat
Acest utilizator a restricţionat accesul la profilul său. Nu-i poţi vedea profilul decât dacă eşti un prieten al său. Dacă această persoană îţi este cunoscută, foloseşte linkurile din partea stângă de sub fotografia de profil pentru a-i cere să te adauge pe lista de prieteni sau pentru a-i trimite un mesaj.
Ca sa vezi ce imagine are respectiva persoana trebuie sa dai click dreapta pe poza care o are la profil daca ai Mozilla Firefox dai " copy image location " si sus in bara unde scrii adresele de internet cu www dai paste ( ctrl + v )
Acuma s-a deschis o poza mica in browser, acum daca te uiti sus la poza o sa ai:
http://photos2.hi5.com/0096/606/973/hf5ms2606973-01.jpg
trebuie sa adaugi la sfarsit in loc de -01.jpg adaugi -02.jpg
si ai urmatorul link
http://photos2. hi5. com/0096/606/973/hf5ms2606973-02.jpg
Acuma ai poza de la un profil privat la fel de mare ca si cum ai vedea poza ca prieten!

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti spun eu :) dar merge doar pentru poza de profil. Daca ai mozzila iei cu mouse-ul poza de profil si o pui acolo unde scrie www. #########.hi5.com:D si o sa apara ceva de genul :http://photos2.hi5.com/0122/654/137/Gp8QBT654137-01.jpg, iar ce trebuie sa faci tu e sa schimbi -01.jpg cu -02.jpg adica gen :http://photos2. hi5. com/0122/654/137/Gp8QBT654137-02.jpg. Sper ca intr-un fel ti-am fost de folos!

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa vezi ce imagine are respectiva persoana trebuie sa dai click dreapta pe poza care o are la profil daca ai Mozilla Firefox dai " copy image location " si sus in bara unde scrii adresele de internet cu www dai paste ( ctrl + v )

Acuma s-a deschis o poza mica in browser, acum daca te uiti sus la poza o sa ai:

http://photos2.hi5.com/0096/606/973/hf5ms2606973-01.jpg

trebuie sa adaugi la sfarsit in loc de -01.jpg adaugi -02.jpg

si ai urmatorul link

http://photos2. hi5. com/0096/606/973/hf5ms2606973-02.jpg

Acuma ai poza de la un profil privat la fel de mare ca si cum ai vedea poza ca prieten!

| Andreea_7290 a răspuns:

Cel mai simplu e sa faci click dreapta pe poza profilului privat, sa dai la proprietati si dai copy la linkul pozei gen (01.jpg) apoi dai paste sus in casetuta gen (http:// wwww) si inlocuiesti linkul pozei gen"01.jpg" cu "02.jpg" urmat de Ctrl + V, iar in final apesi Enter. Deci, nu mai spui ca nu se poate. :P