| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot şterge istoricul căutărilor de pe google?
( pentru Android )

6 răspunsuri:
| tpuuser999 a răspuns:

Pentru Android, trebuie sa intri in aplicatia "Setari Google" si sa sa cauti optiunile "Opreste Istoricul Cautarilor" si "Sterge istoricul cautarilor". Mai exista astfel de optiuni (probabil se refera la altceva) in aplicatiile Magazin Play si Youtube.

Pentru google in general, mergi la https://myactivity.google.com/myactivity si sterge sau dezactiveaza tot ce ai nevoie. gasesti mai multe optiuni pe margine, la My Account.

| darrio2007 a răspuns:

Intra pe Google si la fel, din cele 3 puncte verticale din dreapta sus, la istoric. In partea de jos a ecranului va apare „sterge datele de navigare. Apasa pe scris si gata.

| ZzZziii a răspuns (pentru darrio2007):

Când apăs pe respectivele 3 puncte verticale nu îmi apare aceasă opţiune...
Îmi apare :
Copiaţi linkul
Ajutor
Deschide în Chrome
:-( :-(

| darrio2007 a răspuns (pentru ZzZziii):

Imposibil. Ai Chrome, banuiesc. Acolo unde scrie Google si dedesubt caseta unde scrii ce cauti. Nu scrii nimic in caseta ci te duci direct la cele 3 puncte.

| ZzZziii a răspuns (pentru darrio2007):

Bună, am rezolvat acea problemă, nu intrasem eu unde trebuia, dar mulţumesc pentru răspuns!winking

| darrio2007 a răspuns (pentru ZzZziii):

Cu placere.