| ILikeToKnow a întrebat:

Cum pot taia o parte dintr-o melodie? Cu ce program?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://download.cnet.com/Audacity/3000-2170_4-10058117.html?tag=mncol; pop
Nu vreau fundita.

| Mina a răspuns:

Mai este si CutMp3. E ok, simplu de utilizat.

| cosmon a răspuns:

Poti folosi direct mp3 cut e free si usor de folosit http://mp3directcut.en.softonic.com/

| Aries90 a răspuns:

Windows Movie Maker

| oky a răspuns:

CutMp3 e foarte usor de folosit.

Răspuns utilizator avertizat
| danadrian a răspuns:

Cu Nero wave se poate taia ce-l mai usor, se instaleaza odata cu Nero si e foarte simplu. Bagi melodia in Nero Wave, selectezi ce vrei sa tai, dai copy, apoi dai new si iti apare o fereastra unde dai paste si apoi save si gata melodiabig grin. Sper ca am putut sa fiu de ajutor.
C ya!

| viper334u a răspuns:

Cool edit pro, mp3 cutter

| elycrissro a răspuns:

Download Magix Ringtone Maker – Creeati Ringtone pentru telefoanele mobile - profesional, simplu si cu inca vreo 500 de efecte, cu care poti combina melodiile tale.

Citeşte mai mult: http://www.byetsoft.eu/......obile.html

| Micu_Alexandru_1990 a răspuns:

Poţi decupa pe site-ul www.cut-mp3.com!