| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot trisa la darkorbit? cum sa imi iau uridium mult si gratis?

Răspuns Câştigător
| Genius21 a răspuns:

Pustiule, lasa codurile si joaca cinstit. O sa te plictisesti de el daca trisezi...

175 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau 5000000000 de uridium si grastis

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vrei uridium gratis? Trimite doar un SMS cu tntul BIG 3549556 la numarul 1395 si primesti gratis 100. 000 de uridium! Crede-ma, eu am incercat si functioneaza!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sall
vreau uri diu ca sa iau goli ca eu mor mereu daca vreti sa-mi dat uridiu mult foarte mult va rog si sa nu z\iceti ca sunt baiat sunt fata si ma ceama adina sa am 17 an]

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sa primesti 50. 000 uridium trebuie sa trimiti BIG 4559244 la numarul 1395.merge 100%

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sati spun ceva nu te prea ajuta nimic trisatul dar daca chiar vrei sa trisezi trimite BIG 3795220 nu-ti da prea mult 20 mii uridium si ati ia 2. 60 euro incearca eu asa am facut joc de un an am goli full elite adica am tot pe el lasere scuturi generatoare tot trimite si vz ca ati va da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am eu un big unversal...
BIG 4258601 sptiu intre big si numar 1395 merge 100% inercati eu sunt full elita credeti-ma,,,,,

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simplu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sal all
recent m-am saturat de crescut si m-am hotarat sa studiez cum si in ce fel pot sa fac uridiu fara sa platesc.La un moment dat am gasit pe internet niste bug[DO] cu care in prima faza am facut lev 12(toti prietenii mei au zis ca am bagat o suma imp de banii pentru a creste) in fine, am facut lev 12 dar eram dotat ca drq...nu aveam lasere fl3 sau, ceva sofisticat, si asa ca am apelat la un hacher care a combinat un cod de 7 cifre si m-a rugat sa trimit mesaj cu el,( in prima faza am zis ca e minciuna, am crezut ca vroia sa faca banii pe mutra mea dar pana la urma am zis ce'i de pierdut, si am trimis mesajul), sper surprinderea mea a mers nu am platit nimic asa cum mi-a promis iar cei de la D O nu s-au prins.trimit pe zi (ca sa nu se prinda cei de la D O) cate un mesaj, iar nava mea incepe sa semene cu una cu care sa nu ma fac de ras.in fine. cei care sunt lev 12 pot sa trimeata mesaj(mesajul este gratis garantat), cei care nu au lev 12 sa nu trimeata mesaj pentru ca ii va papa de bani rau de tot, aste-a fiind spuse, va las combinatia de cifre:BIG 3578039 trimite-ti la 1395, aveti atentie la spatiuj, si sa ne auzim cu bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ia-ti coduri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-are rost codu cu big ca toatal lumea baga id-ul lui si primeste e uridium in loc de tine scrii big si id-ul tau de utilizator dark orbit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa ceva nu se poate man. daca s-ar putea atunci toti ar fi golyath full elite lf3

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dai un sms cu textul BIG 5402291

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

VA DAU SITE CU PROGRAME DE URIDIUM SI PENTRU GOLY PENTRU TOT BAGATI ID:maft3y merge 100% am conturi full dar m-am plictist fiindca sunt full mai bine muncesti serios va dau site dar o sa va plictisiti de el...cum vreti ...lasati id:care vreti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei un hack uite aici este 100% incercat de mine uite trimiti sms aici si vei primi in loc de 6250 de uri 200. 000uri este incercat de mine si miau intrat BIG 5370649 la nr 1395 si vei primi un mesaj de confirmare ca ti s-a trimis 200. 000 uridiu si atentie nu-ti ia niciun ban la sms!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hei baieti vreti uridium mult si gratis prima data va logati pe contul care vreti uridium.cititi pana la sfarsit.fiti atenti Big 4258601 la nr 1395 dar va trebuie 2, 60e dar in loc de 6250uridium va va da 500. 000uridium dupa ce trimiteti sms-ul dati F5 va va merge 100% o sa fiti uimiti credeti-ma! sau dacca vreti site cu programe va dau cu cea mai mare placere.lasati id de mess sau nr mobil va voi da sms cu site cu programe va voi explica cum se face, ok bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trimiti sms la BIG 5643397 la 1395 si vei primi de trei ori 6000 uri. Atentie sms -ul este gratuit numai sambata si duminica pana la ora 21:00

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai bine joaca cinstit eu am jucat cinstit am nivel 18 da exista ibot ubot de toatehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care vrea foarte mult uri si gratis bagatii id ionutboy1326 si vb in particular

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ai cum sa trisezi la darkorbit doar prin boturi dar chiar si cu ele te prind la un moment dat si te baneaza asa ca mai bine fa-ti cont muncit de tine si nu o sa ai suprize sa ramai fara el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Auziti spuneti adevarul ca am nevoie si eu de uridium si n-am chef sa pierd timpu cu minciuni

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lol, ce raspunsuri... nu va luati de pe nici un site. singurul site de incredere e www.bestbots.ro --> cel mai bun bot si program pentru autoclick. succese

| TheSkull a răspuns (pentru anonim_4396):

Ms man ca botul care il aveam eu nu era full happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Misskyti faza cu perlele ar putea sa fie de la 4story si nu esti cum o invatatoare de engleza de la fostul 119?

Răspuns utilizator avertizat
| TheHobbitHere a răspuns:

As vrea multt de tot sa am goliath nu conteaza daca e full elie doar sa am cine are goliath si sa plisctsit de dark orbit sa ma conctacteze pe adresa de i-mail dga.george@yahoo.com va rogggggg mult din suflet

| Simplu876 a răspuns:

Mie nu mise pare fain cu coduri mai bine joaca fara coduriwinking

| Simplu876 a răspuns:

Lasa codurile joaca fara ele ca asa jocul nu are niciun farmec

| Simplu876 a răspuns:

N-are niciun farmec jocul daca joci cu coduri

| AngelOfD3ath a răspuns:

Eu am aegis full lf3 si drone iris si fara sa folosesc hack sau sa bag bani in joc
mie imi place jocul asta si de placere ma joc

| alex890 a răspuns:

Daca trisezi la dark orbit te plictisesti pentru. ca nimeni din joc nu te mai baga in seama.

| Just4Dragos a răspuns:

Salut!
Exista o modalitate de a ''trisa'' trimite BIG 10947743 la 1395 nu uita spatiu intre BIG SI 10947743 prin sms 2 euro si vei primi un cod si o adresa de email cand primesti codul trimiti codul la emailu respectiv si cel care se ocupa iti va umple contul cu 50. 0000 uridium. MULTA BAFTA!