| ThePowerlifter a întrebat:

Cum pot vedea cand intra o persoana pe facebook?

Răspuns Câştigător
| NoFeelings a răspuns:

Buna.
Nu poti vedea cand intra, doar cand e online.In partea dreapta, la chat, fiecare om care e online are o biluta verde. Daca nu e online, iti apare de ex.5h,2min,adica de cand dimp a plecat. Sper ca te-am ajutat

3 răspunsuri:
| VasileVasile2345 a răspuns:

Daca te referi sa vorbesti cu ea, trebuie sa te uiti la chat, ala din partea dreapta iti va aparea numele persoane ( ex. Luca Constantin ) Si langa o bulinuta verde, daca nu apare bulinuta nu este intrat ( conectat). Sper ca te-am ajutat! big grin

| Divy a răspuns:

Te ghidezi după chat dacă apare online sau o adaugi la prieteni apropriaţi şi vei primi notificări privind activitatea persoanei

| Merireina123 a răspuns:

Simplu il vezi online si apare bulina aia verde.