| ZuZulache a întrebat:

Cum pun membrii ai familiei de pe facebook intr-o alta lista care sa se numeasca de ex. Family?
procedez la fel si penrtu cei pe care vreau sa ii pun in lista numita friends?

5 răspunsuri:
| Aida_3174 a răspuns:

La facebook se adauga direct in lista de friends cei care ti-au dat friend request sau le-ai dat tu
La grupul family, tii mouse-ul pe el si in dreapta iti aparre un creion apesi pe el si editezi

| alecsa91 a răspuns:

Intri la "editeaza profil", apoi in stanga ai "prieteni si familie" happy acolo, poti adauga noi membri!

| iHack a răspuns:

Facebook este un ****

| Roscataaa a răspuns:

Dai pe profilul tau unde scrue prietenie si in dreptul lui iti apare un creion dai click pe el si iti arata stare civila, familie unde pui pers din familie si gradul de rudenie, iar mai jos iti scrie prieteni importanti: sub prieteni iti spun creeaza o lista noua dai click pe ea si nha de acolo sper ca te vei descurca

| ZuZulache explică:

Funda + vot la toti ceilalti...ca uitasem sa spun