| Serban_Vasi_1955 a întrebat:

Cum pun pe facebook statusuri ca Feeling happy with FakeName? funda

Răspuns Câştigător
| Mario1999 a răspuns:

Salut! In ptrimul rand, aceasta optiune este disponibila pe calculator si nu pe toate telefonale. Ca sa pui un astfel de status trebuie sa intrii pe pagina principala a Facebook-ului (Home), iar la sectiunea "Actualizeaza starea" poti vedea mai multe iconite in stanga textului "Posteaza". Tu trebuie sa alegi iconita cu fata zambitoare care spune "Adauga ce faci sau cum te simti". De acolo tu trebuie doar sa selectezi starea pe care o doresti. Daca doresti sa spui ca esti cu cineva foloseste iconita din stanga fetei zambitoare care spune "Eticheteaza persoane in postare". Dupa aceea poti selecta "Posteaza".