| elena_6244 a întrebat:

Cum revin la chat`ul vechi de la facebook? pentru ca asta noua e o prostie, nu e bun deloc. funda:*:*:X

10 răspunsuri:
| stefan573 a răspuns:

Da stiu nici mie nu-mi place dar face book-ul l-a schimbat pentru doteadunda / sau pana cface altul nou dar asta va dura cativa ani...deci trebuie sa ne chinuim cu uratu asta sad

| Annie a răspuns:

Si pe mine ma enerveaza la maxim! dar cred ca nu poti reveni la cel vechithinking dar daca afli imi poti trimite si mie un mesaj si sa'mi spui cum! :*

| ღAleKrissღ a răspuns:

Stiu ca e prostie dar e noul model de chat si nu se poate reveni la noul model happy ...stiu si mie imi mi`e ciuda ca super nasol.da nah.asa au hotarat cei de la fbwinking

| Paywa a răspuns:

Pai cred ca nu poti sa revii' la cel vechi.

| Pufuh a răspuns:

Poti sa revi la cel vechi! dai acolo la setari jos de tot si vezi ca scrie jos Hide Sidebar, dai clik si al ai din noutongue

| Pufuh a răspuns:

Fundaaa?puppy dog eyes

| CatalinLp a răspuns:

Ca sa poti revenii la chatul vechi doar la jumatate :1. ii dai click de setings/setari 2. dai click la '' Limit Availability 3. bifezi '' Nu sunt disponibil pentru '' fara sa bifezi acel '' da '', ii dai accept si o sa-ti apara in partea stanga persoanele care sunt online si idle in acest moment. happy

| CatalinLp a răspuns:

App. vezi persoanele online si idle in partea stanga numai daca dai '' Hide Sidebar '' happy

| Constantin_Chicioroaga_1969 a răspuns:

Nu stiu cum sa fac sa reinstalez chatul pe facebook

| Simion_Marian_1973 a răspuns:

Cum revin la chat`ul vechi de la Facebook? pentru ca asta noua e o prostie, nu e bun deloc. funda:*:*:X