| Amy a întrebat:

Voua v-a aparut la facebook noul chat? E o porcarie si as vrea sa revin la cel vechi.
Ce pot face?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu ai cum! Chatul nou l-a inlocuit pe cel vechi!-->cel vechi nu mai exista.

2 răspunsuri:
| pHaNtOmiX a răspuns:

Foarte simplu:Te duci in dreapta jos a chat-ului langa Search, dai click pe aceea steluta si dai Hide Sidebar si revine la normal.Baftahappy

| hollyangel a răspuns:

Eu nu inteleg de ce in noul chat sunt afisati si unii dintre utilizatori care sunt offline? adica pe langa cei care au cerculetul sau semiluna aceea mai sunt si cei care nu au nimic si sunt offline? de ce mi-i afiseaza si pe aceia? big grin