| anonim_4396 a întrebat:

Cum rezolv problema de descarcare a aplicatiilor din GooglePlay?

6 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Setari/app/google play market/delete data.
deschidere google play/inchidere/deschidere din nou, asociere cont gmail.
update google play service.
gata!
succes.

| George_Gabriel_Ion_1995 a răspuns:

1.Poti sterge chace-ul aplicatiei.
2. Poti dezinstala aplicatia si sa o reinstalezi.
3.Ai grija ca dispozitivul tau sa nu aiba ROOT adica sa nu fi umblat la firmwareul dispozitivului
4. Poti scoate apk-ul aplicatiei din Apkpure.com si poti instala manual aplicatiile.

| mudokins78 a răspuns (pentru George_Gabriel_Ion_1995):

Cache-ul nu ii rezolva problema.
si nu il zapaci cu root!, probabil nici nu stie ce e aia!
si nu il trimite pe un site care mai rau ii face decat sa ii rezolve problema!(nu vreau sa fiu rautocios, se vede ca te pricepi!
dar el poate ca nu.)

| George_Gabriel_Ion_1995 a răspuns (pentru mudokins78):

Ba da stergerea cacheului poate rezolva problema.
Eu doar voiam sa ajut.
Daca chiar crezi ca nu ajuta atunci toate informatiile le poate gasi aici:https://www.androidro.ro/cum-rezolvi-erorile-din-google-play/

| mudokins78 a răspuns (pentru George_Gabriel_Ion_1995):

Mersi!,da eu nu am nevoie!

| R0byZ00r a răspuns:

Nu,nu si iar nu! Da-i setarile din fabrica si gata