| Dan_Bogzeanu_Denisa_1992 a întrebat:

Cum rezolva eroarea Metin2.CREATE_NO_APPROPRIATE_DEVICE
am incearcat cu troubleshoot compatibility, i-am dat acces din firewall, run as administrator, compatibilitate cu toate windowsuriile, am incercat sa il deschid cu toate rezolutiile, l-am mutat din c in d si din d pe desktop, reinstalat dar eroarea persista. am windows 10 si incerc sa instalez metin2tim am mai incercat si alt server privat la care am resusit sa il deschid m-am logat si am iesit sa schimb rezoltia din comfig si dupa ce am schimbat a inceput sa imi apara eroarea Metin2.CREATE_NO_APPROPRIATE_DEVICE si nu a mai mers deloc. si acum la metin2tim la fel imi face

3 răspunsuri:
| Jager a răspuns:

Suntem in 2017. se mai joaca Metin?

| Dan_Bogzeanu_Denisa_1992 explică (pentru Jager):

Intrebarea era daca ma poate ajuta cineva nu daca se mai joaca jocul idiotule

| Jager a răspuns (pentru Dan_Bogzeanu_Denisa_1992):

Copile vezi ca eu nu te-am jignit. vezi cum vorbesti