| Serendipity17 a întrebat:

Cum sa fac un colaj de poze? sad pls e urgent... fara photoshop

Răspuns Câştigător
| Cσσкiє a răspuns:

Bună. Cu Picnik. Intră aici: http://www.picnik.com/app#/collage/grid. Alege din partea stângă "modelul". Dă click pe el, apoi "Upload a Photo", din partea de jos a paginii.

12 răspunsuri:
| mada_4633 a răspuns:

Photoscape e foarte simplu:Xsucces

| Laurishkutza a răspuns:

Incearca pe www.slide.com. Faci un cont si iti faci colajul. Dupa, spui share with a friend si il trimiti pe mail. FUNDA

| iulianr a răspuns:

Foloseste Picasa 3. E foarte usor de folosit si il poti descarca de aici:http://www.go4it.ro/download/multimedia/picasa-3-3957803/

Sper ca te-am ajutat.

| Emena a răspuns:

Cu photoscape

| Dj_5259 a răspuns:

Picasa 3 e usor dar incearca sa descarci free...

| JustMe_8650 a răspuns:

Eu pentru colaje folosesc Photoscape, mai poti sa intri si pe www.pixiz.com si vei gasi si pe acolo multe chestii dragute, si poti face si colaje, fara sa te inregistrezi, doar adaugi pozele.
Sper ca te-am ajutat!

| dinamovistul19 a răspuns:

Daca vrei sa faci un colaj de ex pozele sa le pui cum vrei tu in ce forma vrei ia photoshop daca nu iintra pe picnik sau descarca photoscape.cat despre ala care nici nu stie sa scrie Windows Movie Maker acolo fac colaj de filme poze adica din poze transformi un film de ex pui pozele se deruleaza si faci film sau din filme faci 1 singur mare. ca sa nu te incurci!

| Melany8 a răspuns:

Poți intra pe paint și iai o pensulă mai groasă faci conturul fotografiei și rama e gata.

| xxxSecretDiscretxxx a răspuns (pentru JustMe_8650):

Dupa ce intru acolo unde apas?

| MartinaStoesselFan a răspuns (pentru Cσσкiє):

Am intrat dar nu merge!

Alte răspunsuri
| Mina_Hermina_1970 a răspuns:

Sa fac un colaj