| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa sterg un antivirus

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Control panel>Add/remove programs>selectezi programul (antivirusul)>remove

12 răspunsuri:
| alexzender a răspuns:

Dai click pe start apoi dai la control panel apoi dai add.remove programs si iti va aparea o lista cu programele pe care el ai pe calc printre care si antivirusul. vezi care din ele e antivirusul si dai removehappy

cristian
| cristian a răspuns:

Prin dezinstalare.
Start
Control Panel
Add or Remove Programs
Change or Remove Programs
Antivirus
Change/Remove.

Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa stergi? Il dezinstalezi:
Control panel, add or remove programs, dai click pe el cand il gasesti in lista si ii dai remove.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai bun program pentru antivirus este Ad-Aware daca il ai pe ala instalat dai la scan now si dupa aia le stergi apasan-d add to remove.sigur nu vei mai avea probleme.incearca si tu dar problema este ca nu stiu daca exista asa ceva in Romania...eu sunt in italia

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E incredibil ca nu stii cum sa dezinstalezi un antivirus.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am un ativirus ESET NOD32 si vreau sa-l sterg, cum sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

L-am sters deja din control panel unde nu mai apare in schimb exista in "C"si nu pot scapa de el si nici nu pot instala altul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si daca arata doar change ce fac? va rog spuneti-mi am si alt antivirus avast albastru iar cel care a expirat eset-ul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am sters cum ati zis voi versiunea trial a kaspersky 2010.cand vreau sa instalez din nou versiunea trial nu ma lasa pentru ca detecteaza ca am mai instalat odata acelasi lucru...am auzit ca este program care sterge absolut tot de la antivirus de exemplu sa nu iti mai detecteze ca l-ai mai instalat odata, stiti cum se numeste programul?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu inteleg am doar 10 ani. mai rarr si mai incet si spune exact ca nu merge sa dezinstalez aviraaaa

| tbogdane2000 a răspuns:

Salut.Si eu am sters din control panel dar tot nu pot descarca alt antivirus sau aplicatii:-(