| andreyaelena a întrebat:

Cum schimb parola de la Facebook daca am uitat-o pe cea veche? Sau cum pot s-a o aflu pe cea veche?

3 răspunsuri:
| Biia14 a răspuns:

Buna! Deschizi pagina de Facebook si dai pe "Ti-ai uitat parola" [chiar sub casuta unde iti scriai parola dreapta sus], apoi iti va aparea o noua pagina-Identificarea contului tau-si in prima casuta iti scrii id-ul de pe care ti-ai facut contul-dai pe Cauta.Iti va aparea o noua pagina cu poza de la profilul tau in partea stanga, iar tu trebui s-a dai pe casuta albasta-Reseteaza parola.Vei primi un email pe adresa de mess cum ca vrei s-a iti schimbi parola.Pentru mai multe detalii lasa-mi un mesaj pe privat.Succes! Funda?:*

| Dumitru_Elena_1969 a răspuns:

Parola uitata