| Danyelutza_Margiy_1986 a întrebat:

Cum scot poze din video?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te uiti la el, apesi Print Screen si pui cu ajutorul combinatiei Ctrl+V in "Paint "
.

| Rainmaker a răspuns:

Simplu.Instaleaza programul Wondershare (program moca de editare video gratuit) si ai posibilitatea de a face o infinitate de poze urmarind un clip video si dand doar click pe imaginile care-ti plac.Succes!

| bonico a răspuns:

Are si VLC media player functia de snapshot daca intri in meniu - in View - bifezi advanced controls - iti apare in bara de stare jos "Take snapshot".
Bafta