| georgeliamada a întrebat:

Cum se face un windows bootabil, pe dvd, cu nero?

Răspuns Câştigător
| adriangabor92 a răspuns:

Deschideti Nero (eu am facut cu Nero Express Essentials 7, dar probabil merge cu oricare din ultimele versiuni Nero), click pe "make data dvd" (exact cum ati face un dvd cu filme sau muzica) dupa care veti alete "Disc Image or Saved Project"

Dupa care selectati imaginea cu Windows Vista (. iso), dati click pe open si click pe burn.

…the end.

2 răspunsuri:
| florin752010 a răspuns:

Cu burn image.

| ForteGames a răspuns:

Daca vrei sa iti arat cu programul " Team Viewer 5 " baga idul = aleshul

Mai vb! A nu uita sa imi dai fundita! tonguehappywinking