| Kyzz a întrebat:

Cum se formateaza windowsul daca nu pot intra in windows? am cd cu windows XP professional

3 răspunsuri:
| theforce a răspuns:

Pai ai incercat cand dai restart sa intri in setarile lui si sa dai sa booteze de pe cd? sau porneste cd de format din pc cand bagi cd(acolo din my computer) el o sa ruleze faci treaba si mai departe ma anunti daca a mers sau nubig grin

| Silenceisanwser a răspuns:

Pai intra in bios sa butezi cd pe primul slot sati citeasca windowsul cand aprinzi calculatorul

| GoogLeMaN a răspuns:

Daca ai CD cu Windows Xp Professional atunci instaleaza-l normal! Cand bagi CD-ul in unitate si dai restart la PC ar trebui sa apara asa http://www.microsoft.com/......om-cd.gif! Daca nu apare intri in BIOS cu tasta Delete sau F2 si te duci la Primary device Boot si selectezi ca primul sa fie DVD si al 2-lea sa fie HDD-u! Dupa aceea urmezi pasii! Sper ca te-am ajutat! Funda!