| Molnar_Tudor_2000 a întrebat:

Cum se numea mess-ul ala pe care intrai direct de pe google?
Am problema la mess-ul meu... imi da eroare DLL sad
Puteti sa-mi zicieti cum se rezolva sau sa-mi zicieti cum se numea site-ul ala.

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Cu messenger-ul.
Problema vine de la descărcarea messenger-ului din altă sursă decât cea a producătorului și/sau descărcarea incompletă a kit-ului de instalare.
Remediu.
Dezinstalează cum trebuie messengerul(inclusiv șterge urmele din registrul Windows și user folder.), apoi descarcă messenger-ul de pe site-ul producătorului și instalează-l cum trebuie nu ca românu(next, next, merge :) )
Un messenger On line ar fi ceva de la Yahoo:http://bit.ly/1vRLLPb
Succes