| hypothesis a întrebat:

Cum se numeste acel program pe care il activezi/instalezi si inregistreaza tot ce se scrie de la tastatura din calculatorul tau si poti gasi acele informatii undeva in program?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ardamax keylogger
http://www.ardamax.com/keylogger/

| K0sti a răspuns:

Tot nu te potolesti?

| hypothesis explică (pentru anonim_4396):

Este periculos si pentru mine, cel care il folosesc? Eu nu vrea sa-l trimit altora, doar sa-l tin la mine sa inregistrez anumite miscari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru hypothesis):

Pai asta poti face cu el! il instalezi dupa care el o sa intrgistreze automat tot ce faci. ai multe obtiuni acolo, ce si cum sa inregistreze. faza cu trimisul la altii e alta parte happy

| hypothesis explică (pentru K0sti):

Ma urmaresti?laughing

| K0sti a răspuns (pentru hypothesis):

Nu in mod deosebit! Imi iesi singur in cale! Termina cu prostiile!

| hypothesis explică (pentru K0sti):

Copilarii big grin