| Bishop a întrebat:

Cum setez Google ca pagina de start in Internet Explorer?

Răspuns Câştigător
| snepy a răspuns:

Sal, Internet Options, si scrii www.google.ro sau daca esti deja in google, dai use actual page sau cum scrie la tine :)

42 răspunsuri:
Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii pe net google home page
si o sa iti apara acolo google home page
dai clic pe ia ti se aplica temporar si dupa ce si aplica o sa iti apara in josul pagini google pagina de start si dai clic pe ea?
!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri in google si cauti seteaza google ca pagina de start si dai clik pe el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunsul lui AtV-IsT ii boon...restu daca vi s-a intamplat ca mie nu-s bune

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa cauti unde scrie ''GOOGLE'' mai jos setati ca pagina mea de pornire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu

Alte răspunsuri
| meretzalexandru162 a răspuns:

Sal, Internet Options, si scrii www.google.ro sau daca esti deja in google, dai use actual page sau cum scrie la tine pe calc.