| Cjxhhffhh a întrebat:

Cum sortez melodiile de pe card cand e in boxa portabila? Atunci cand il bag in PC suny dupa alfabet iar in boxa sunt dupa cum le-am bagat

8 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Numeroteaza ordinea melodiilr dupa cfre. Modifici pe card acest lucru. In fata primei melodii sa fie cifra 1 si un punct dupa ea.
Exemplu:
1. When you belive-Prince of Egypt

Bula
| Bula a răspuns:

Daca boxa reda in ordinea cum le-ai bagat (ordine nesortata), atunci melodiile le copiezi pe rand in ordinea cum doresti sa fie redate.

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Depinde cum ti-ai facut playlistul in pc

| Cjxhhffhh explică (pentru anonimg):

Nu merge

| Cjxhhffhh explică (pentru Bula):

Am 200 de melodii pana le copiez pe rand...

Bula
| Bula a răspuns (pentru Cjxhhffhh):

Alege redare aleatorie, eventual si repetare dupa terminare.
Astfel piesele muzicale se vor reda in ordine intamplatoare, cu ocazia fiecarei folosiri.