| ana9999999 a întrebat:

Cum sterg acest profil de facebook? http://www.facebook.com/ana.moga.18

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

De aveam cont pe facebook îți dădeam like la poza aia.Păi trebuie să te loghezi pe contul respectiv și apoi din setări să îl ștegi.Altfel nu ai cum.în cazul în care nu l-ai făcut tu poți trimite o notificare scrisă(deși în ultima vreme îi doare în talpă de useri pe ăștia de la facebook) în care să postezi link-ul și să raportezi ca nu este al tău.de asemenea dacă este acea funcție de report abuse e ok să o folosești, și să specifici de ce ai raportat, dar recomand în engleză, asta ca să te înțeleaga adminii.succes