| Joaannaa a întrebat:

Cum sterg toate mail-urile deodata? (nu cate 50, toate)
Funda!

8 răspunsuri:
| VladArtilerieGrea a răspuns:

Pui bifa pe mai multe deodata. happy

| Joaannaa explică (pentru VladArtilerieGrea):

Pai am 10.000. Stau sa pun pe rand? Si daca vreau sa sterg mai multe odata, doar cate 50 pot.

| VladArtilerieGrea a răspuns (pentru Joaannaa):

Altfel nu se poate, imi pare rau. Poti sa cauti un program de genul asta pe Google.

| Dawid a răspuns:

Nu se poate! Trebuie sa-ti-le stergi apoi sa-ti setezi sa nu mai primesti email-uri de la facebook sau de la alte conturi!winking

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Bifează căsuța de ștergere, și se vor șterge toate.
Pa, pa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce client de mail?

| ChryssIoana06 a răspuns:

La Yohoo! Mail, in bara de stergere langa casuta "Select all" ai o sageata care duce in jos. Click pe ea --> Click pe "Toate" (daca ai in engleza va aprea "All") --> derulezi in jos pagina si urmezi pasii anteriori. La sfarsit, click pe "Stergere" si "OK". sper ca te-am ajutat.

| Popovici_Ana-Maria_1991 a răspuns:

Aplicatie firefox plugin SELECT ALL