| Farcas_Paul_1990 a întrebat:

CUM TRIMIT un mesaj pe Youtube?

7 răspunsuri:
| Saske96 a răspuns:

Iti faci un cont si poti sa trimiti mesaje

| turica a răspuns:

Logheazate pe un cont de gmail si apoi trimiti orice mesaj vrei.

| tril a răspuns:

Pe Toutube faci comentarii la o postare sau raspunzi celor ce au scris. Nu trimiti ca un sms. Si da, trebuie sa ai cont de gmail.

| GPA a răspuns:

Te referi la comentarii? Cum trimiți un comentariu pe YouTube?
Trebuia să-ți faci cont de Gmail, sa te conectezi cu el pe YouTube, după aceea poți răspunde și comenta oricui. Nu poți trimite pm (private message), nu este ca un forum sau un SMS.

| Farcas_Paul_1990 explică (pentru tril):

Nu a ti inteles, am cont de youbut & de Gmail da personal sa trimit unui canal

| tril a răspuns (pentru Farcas_Paul_1990):

Comentariu privat? Sa nu se afiseze public? Nu cred ca exista.

Bula
| Bula a răspuns:

Poti trimite mesaj video, incarcand filmul pe Yt, fara sa-l faci public.
De asemenea, poti incarca si pe Google Drive, unde-ti creezi un folder si plasezi in el filmul.
Link-ul de acces la film /folder il trimiti destinatarului in e-mail sau pe messenger.