| EmiAlex a întrebat:

Cum veneam eu linistit de afara, am vrut sa intru in samp pe un server si imi zice asa : The application was unable to start correctly (0xc000007b). Click OK to close the application.
Daca stie cineva cum pot rezolva asta va rog sa imi spuneti
Multumesc

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Sunt unele transmisii care sunt limitate pe teritoriul unor tari (atat la televiziune, cat si pe internet).
Poate te-ai putea conecta prin roaming sau sa semnalizezi spre server ca ai depasit granitele tarii unde te "stia" ca esti.

3 răspunsuri:
| DANNY1004 a răspuns:

Intra pe YT si scrie la cautare 'The application was unable to start correctly (0xc000007b)' si vezi daca merge ceva din filmuletele de acolo.