| xibalba a întrebat:

Daca ai putea face o inventie, ce ti-ai dori sa inventezi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

..., a-si dorii, ca noi toti sa stim cine suntem in ascest univers, sa inventam ceva ce ne poate ajuta sa cunoastem universul, cine ce si cum sutem noi oamenii, ce rol/rost avem ca fiinte inteligente, care este menirea noastra cea adevarata...etc...

59 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un joc cu vapoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As dori sa inventez jocul "gta vice city 2". Daca stii cum, uite adresa mea de email:haghiaca.parola:matematica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As dori sa inventez patul zburator chiar am facut o compunere despre aceasta idee.viata ar fi chiar mai usoara cu acest pat zburator. te-ai imbraca, te-ai baga inapoi in el si tear duce imediat la scoala.aceasta easte inventia mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un iepure cu coada de caine ochi de lemur cu cap de crab

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-as dori sa inventez ceva care sa ne ajute sa fim mai destepti si fara ajutorul scoli.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa inventez ceva ca oameni sal iubeasca pe dumnezeu si sa cunosca mai bine biblia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O masina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As dori sa inventez un joc in care sa fie aproape ca in metin doar ca, eu sunt GM
Stiu toate hack-urile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ziua, ma numesc Raulea Rares, sunt din judetul SIBIU si as inventa un joc in care sa fiu cel mai bun si as dori sa se numeasca metin2 GM si sal public

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa inventez un joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

sa fac numai muzica hip hoplaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hip hop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un cantec

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as face un animal jumate pisica, jumate caine, pentru.ca oameni sa nu mai fie derutati cu ce animal de casa vrea sa-si cumpere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As inventa un stilou care sa scrie singur temele!

| puscahoreangaion a răspuns:

Intoarcerea in timp sau o cale spre intoarcere in trecut

| any_1988 a răspuns:

Eu as inventa ceva care sa faca pe toata lumea fericita, sa nu se mai gandeasca ingrijorati la ziua de maine ca au bani nici macar de o paine.As vrea ca acel ceva sa ii scape pe toti de probleme, de boli si sa traiasca fericiti.

| laurentiu2qq a răspuns:

Eu asi imventa o masina care sa poata sa imvete lumea sa fie mai iubitoare mai sincera si sufletista

| dxandreidx a răspuns:

Pai eu asi inventa un detector de extraterestri sa vad cum traiesc ei sau cum traiesc nu stiu sigura dar cred ca Dumnezeu a inventat si extraterestri in mod sigura sau sataan nu se poate sti de aceea vrei sa inventez un detector de extracterestri daca asi putea asi face acest lucru cu siguranta exista multe inventi faine de ex:papuci cu roti ca hilisurile, bricheta cu forma de masina, roboti, masinari...etc...

| dxandreidx a răspuns:

Pai eu asi inventa un detector de extraterestri sa vad cum traiesc ei sau cum traiesc nu stiu sigur dar cred ca Dumnezeu a inventat si extraterestri in mod sigura sau satan nu se poate sti de aceea vrei sa inventez un detector de extracterestri daca asi putea asi face acest lucru cu siguranta exista multe inventi faine de ex:papuci cu roti ca hilisurile, bricheta cu forma de masina, roboti, masinari...etc...

| Letcanu a răspuns:

As inventa o chestie pentru copii care sa reuseasca sa se ridice cam la 1, 00 / 1, 50 metri de la sol si sa poata sa stea in aer dar si sa inaiteze cu o viteza cuprinsa intre 0-25 kmh

| Costin_Valentin_1999 a răspuns:

Eu mi-as dori sa inventez un aparat sa imaginez tot ce vreau eu si personaje din jocuri si obiecte si puteri si robot si mancare si sa nu mai mor si sa fac ori ce vreau eu

| Costea_Elena_Alexandra_1999 a răspuns:

Un joc casa te joci cu fete și prieteni sa poți sa scrii și sa vorbești. cu ei sa mergi acasă,
și sa te măriți...

| Drangoi_Vasy_1986 a răspuns:

Sa facem ceva care sa ne arate ce o sa fie in viitor

| ani1234567890 a răspuns:

Mmmmmmmm ceva cu care sa nu ma mai plictissc de exemplu un robot