| VasiDobie a întrebat:

Daca am acelasi cont google conectat pe browser-ul de pe doua pc-uri si ma conectez pe Netflix pe unul dintre ele(si am si optiunea sa ramana conectat), mi se va conecta si pe celalalt pc?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Nu.
De unde sa ghiceasca serverul ca cele doua calculatoare sunt tot ale tale, daca nu te loghezi de pe fiecare, separat?

1 răspuns:
| Butters a răspuns:

Contul Google n-are nicio legătură cu Netflix. Deci, nu va avea nicio problemă. În schimb, dacă ai un cont Basic, vei putea să urmărești simultan de pe un singur device. Eu am Premium iar dacă sunt deja 4 care urmăresc ceva pe Netflix, la al 5-lea este blocată opțiunea de vizualizare.